KURUMSAL

Firmamız 27 yıllık tecrübesiyle Isı, Su Ses ve Çatı yalıtımı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Geniş ürün yelpazesiyle kaliteden ödün vermeden siz dostlarımızla birlikte ilerlemekten mutluyuz.

BK LEVENT YALITIM olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için global dünyada kaliteli markaları tercihimiz ile sizlere sorunsuz bir yapı teslim etmekten kıvanç duyuyoruz.

Her alanda olduğu gibi firmamız ekip çalışmalarına büyük önem vermektedir, neticede kaliteli ve eğitimli personel anlayışı ile hizmet standartlarını yükseğe taşımayı ilke edinmiştir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Geçmişten gelen tecrübe ve birikimimizi günümüze kadar taşıyıp kaliteli hizmet anlayışımızı ve iş ahlakımızı, sizlerden aldığımız güçle faaliyetlerimize devam ediyor ve ülkemizin kalite ve refah anlayışını daha yüksek bir seviyeye gelmesi için kendimizi sorumlu hissediyoruz.

BK LEVENT YALITIM bunu gerçekleştirmek için sürekli olarak siz değerli müşterilerimizle satış öncesi ve satış sonrasında iletişim halinde kalmayı ilke edinmiştir.

 

Misyonumuz

  • Dünyada ve ülkemizde yalıtım bilincinin arttırılması yolu ile doğal enerji kaynakları ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmak.

 

Vizyonumuz

  • Her kesimden kaliteye duyarlı müşterilerimize komple yalıtım çözümleri sunmak. Çevremize duyarlı ve saygılı olmak.

 

İlkelerimiz

  • Müşteri odaklı hizmet vermek, kaliteden taviz vermemek, sosyal sorumluluklarımızı ön planda tutmak.

 

Taahhütlerimiz

  • Çalıştığımız her noktada her kesimden kaliteye duyarlı müşterilerimize yalıtım çözümleri sunmak, çevreye duyarlı ve saygılı olmak.
  • Müşterilerimizin yasal zorunlulukları eksiksiz olarak karşılanmalarının sağlanması.
  • Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet,dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurulması.
  • Müşterilerimizin sürekli bir adım önde olmalarını sağlayacak araştırma-geliştirme ve yenilik faaliyetlerinin sürdürülmesi.
  • En etkin ve ekonomik çözümleri üretmek için teknik ve işletme bilgi birikimimizin müşterilerimize sunulması.